#RozjezdiSe

PŘIJĎ SE ROZJEZDIT
DO PITLANDU!

Ať už si potřebuješ osvojit základy jízdních dovedností před první jízdou nebo jen oprášit své zkušenosti před novou sezónou, my v Pitlandu vytváříme bezpečné prostředí jak pro zkušené motorkáře, tak i pro nadšené začátečníky.

UDĚLEJME TUHLE SEZÓNU TOU NEJBEZPEČNĚJŠÍ !

Mnoho let byla příprava motorkářů na další sezónu po nucené zimní přestávce opravdovým oříškem. Ne všichni mají příležitost se před první jízdou v provozu vyzkoušet své návyky a reflexy, oživit správné návyky a reakce.

To vše se změnilo s otevřením Pitlandu na pražském Zličíně. Na více jak 5000m2 je připraven opravdový ráj pro každého, kdo se chce rozjezdit, vypilovat svou techniku, nebo se tréninku jízdy na motorce pořádně pověnovat. Vše je připraveno s maximálním důrazem na bezpečnost a komfort jezdců, tak aby mohli svou pozornost  hlavně věnovat sobě a své jízdě.

1 HODINA JEŽDĚNÍ

Chceš si nejdřív ověřit, zda je ježdění v Pitlandu ta správná investice do Tvého rozvoje?
Bez ohledu na zkušenosti s jízdou, doporučujeme 1 HODINA ježdění v Pitlandu.

2 HODINY JEŽDĚNÍ

Myslíš to s přípravou na motorku vážně? Jedno jestli se chystáš do autoškoly, nebo najezdíš tisíce km. Po celé 2 hodiny jsme Ti k dispozici a řešíme přesně to co zrovna potřebuješ!

Jdu jezdit po delší pauze

Přes veškerou naši snahu a trénink jsou v našich životech období, které nám neumožní se tréninku a nácviku věnovat, jak chceme či potřebujeme. I přes vlivy globálního oteplování je celoroční motorkářská sezóna v české kotlině pořád jen utopickým snem. Delší pauzy z rodinných či pracovních důvodů potkají nejméně jednou každého motorkáře. Naše reflexy pomalu slábnou, vytrácí se cit pro motorku, odhad rychlostí a vzdáleností. Zvrátit, nebo alespoň zpomalit tento proces je hlavním cílem produktů, které Pitland nabízí v rámci RozjezdiSe

Zvažuji se vrátit jezdit po nehodě

Trauma prožité v rámci nehody na motorce, ať již vlastní, nebo někoho blízkého vede často k vytvoření bloků a ztráty sebevědomí. Návrat na jednu stopu je v takovém stavu skoro nemožný. Všechny produkty, které Piland nabízí v RozjezdiSe, jsou vhodným nástrojem pro opětovné získání a rozšíření kompetencí pro bezpečnou jízdu na motorce.

Chystám se do autoškoly

Proces získání řidičského oprávnění pro motorku je sám o sobě náročný. Pokud však s řízením motorky nemáte vůbec žádné zkušenosti, může se stát skoro nepřekonatelnou výzvou. 

Využijte některý z produktů Pitlandu v rámci Rozjezdise a získejte základní dovednosti a návyky. Vaše cesta za řidičádem na mašinu bude o dost příjemnější.

Chci si půjčit skútr

Mnoho účastníků provozu využívá motorku občas formou pronájmu ať již na dovolené, pro zvýšení indexu romantiky, nebo ve městě, skrze některou platformu sdílené elektromobility. Pokud se počítáte do této kategorie, je pro vás návštěva Pitlandu ideální příležitostí pro rozšíření vašich kompetencí v řízení jednostopého vozidla a krok směrem ke zvyšování vaší bezpečnosti.

Už se s námi rozjezdilo…

tachometr

více než 0 jezdců

Napsali o nás

FAQ - nejčastější dotazy

Jak mi může jízda na ePitu pomoci s ovládnutím mojí motorky?

Základy jízdy na všech jednostopých vozidlech jsou stejné. Jízda na ePitu, což je lehká a agilní motorka, která dá jezdci okamžitou zpětnou vazbu, rychle ukáže vaše silné i slabé stránky. Stabilitu, náklony, akceleraci, brzdění i volbu stopy si na ePitu dokážete rychle osvojit a následně přenést na svoji motorku.

Jezdím již mnoho let a mám za sebou spoustu kilometrů, má to pro mě smysl?

Věříme, že každá další zkušenost, nám pomáhá zlepšit naše schopnosti a dovednosti v řízení motorek. Jízda na ePitu je velmi intenzivní a jezdec musí neustále reagovat na signály, které mu tento agilní stroj dává. Díky jedinečnému rozvržení prostoru Pitlandu můžete v krátké době řešit velké množství jízdních situací v rychlém sledu za sebou, což vám umožní velmi rychle rozvinout a ukotvit žádoucí návyky.

Nikdy jsem na tom neseděl a nejsem zrovna talent, zvládnu to?

Celý Pitland je koncipován tak, aby se v něm cítili dobře i úplní začátečníci. Naše motorka ePit je ideálním strojem pro Váš vstup do světa jedné stopy svou velikostí a ovladatelností. Věříme, že najdeme cestu, jak vás v Pitlandu rozjezdit a navíc snad i pobavit.

Máte další dotazy ?  Můžete je posílat na email info@pitland.cz, nebo využít formulář na konci této stránky.