FAQ

KDO JSME?

Pitland je nový, zcela unikátní, komplexně vybavený prostor, který je zaměřen na výuku a zdokonalování veškerých dovedností při řízení všech druhů jednostopých vozidel. Unikátní je i náš stroj "ePit", který byl vyvinut, zkonstruován a designován exkluzivně pro potřeby Pitlandu.

CO NABÍZÍME?

Pitland nabízí několik různých modulů pro jezdce bez rozdílu věku či zkušeností, tedy od úplných začátečníků po "lehké profíky". Tyto moduly jsou individuální i skupinové. Primární podmínkou pro možnost využívání Pitlandu je získání naší interní řidičské licence. Klademe důraz na bezpečnost.

Rádi zorganizujeme i nejrůznější eventy na míru - soukromé, sportovní, firemní atd.

PROČ TO DĚLÁME?

Pitland byl založen skupinou nadšenců, kteří mají blízko k motorkám, resp. k jednostopým vozidlům, ať už jakožto k pracovnímu nástroji nebo jakožto ke každodennímu dopravnímu prostředku. Chtěli bychom se s nejširší veřejností podělit o naše zkušenosti a zároveň se případně rádi přiučíme něco nového od našich zkušených klientů.

KDY SI MOHU PŘIJET ZAJEZDIT?

Možnosti, kdy si k nám přijít zajezdit naleznete na webových stránkách. V případě individuálního požadavku na rezervaci, nás kontaktujte na info@pitland.cz a my Vám zkusíme vyjít vstříc.

JAKÉ PODMÍNKY MUSÍM SPLNIT, ABYCH SI MOHL PŘIJÍT ZAJEZDIT?

Objednejte si termín dle vhodného produktu pro Vás, přijděte včas zdravotně a fyzicky v pořádku, s chutí se bavit, zároveň se učit a tím se posouvat a zdokonalovat v jízdě na motocyklu/ePitu.

MOHOU JEZDIT I DĚTI? PŘÍPADNĚ OD KOLIKA LET JE TO VHODNÉ?

Ano, jízda pro děti je vhodná od cca 10-12 let, dle vzrůstu, aby dotyčný/á dosáhla na zem ze sedla. Dále pokud jsou schopni zvládnout manipulaci s motocyklem/ePitem a řídit se pokyny instruktora. Podmínkou je vždy doprovod rodičů. Plánovanou návštěvu s dětmi nám prosím dejte předem vědět.

Pro děti od 5 let je možné využít jednu malou motorku pro první moto krůčky.

MOHU JEZDIT NA ePitu, I KDYŽ NEVLASTNÍM ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ?

ANO, ePit je k dispozici pro každého, kdo se chce naučit, či zdokonalit v jízdě a manipulaci s jednostopým strojem. Není potřeba žádné řidičské oprávnění.

SMÍM SI PŘINÉST VLASTNÍ PŘILBU A VYBAVENÍ NA MOTORKU?

ANO, své vybavení si vzít smíte. Avšak vybavení musí splňovat náležitosti: celokožená kombinéza s kolenními chrániči a slidery, motocyklová obuv, motocyklové rukavice, integrální přilba.

JE MOŽNÁ PLATBA V HOTOVOSTI?

Platby v hotovosti bohužel nepřijímáme. Bezhotovostně probíhají i platby za občerstvení na místě.

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ?

Před halou z Jižní strany (vjezd od metra Zličín) je vyhrazené parkoviště pro návštěvníky Pitlandu.