#RozjezdiSe_old

ROZJEZDI SE

Jízda na motorce je povznášející zkušenost, která dokáže rozsvítit úsměv a naplnit mysl pocitem radosti a štěstí. Je nutné si uvědomit, že rizika spojená s jízdou v jedné stopě mohou mít i katastrofální důsledky. 
Pitland vytváří bezpečné prostředí pro osvojení základních jízdních dovedností, které jsou nezbytným předpokladem pro bezpečnou jízdu na motorce a přibližujeme zkušenost s jízdou v jedné stopě široké veřejnosti.
Cítíme povinnost v rámci kampaně #RozjezdiSe sdílet naše vlastní zkušenosti a aktivně snižovat rizika spojená s návratem za řidítka.

Balíček ROZJEZDI SE!

Nepodceňuj přípravu na první jízdu, nebo před sezónou. 

Po zakoupení se jezdci ozveme pro individuální nastavení plánu. 

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:
Chceš se rozjezdit v Pitlandu, ale ještě jsi u nás nebyl ?
Už to u nás znáš a chceš se rozjezdit před sezónou ?
Chceš možnost rozjezdit se darovat svému blízkému ?

Jdu jezdit po delší pauze

Přes veškerou naši snahu a trénink jsou v našich životech období, které nám neumožní se tréninku a nácviku věnovat, jak chceme či potřebujeme. Přes veškerou snahu globálního oteplování je celoroční motorkářská sezóna v české kotlině pořád jen utopickým snem. Delší pauzy z rodinných či pracovních důvodů potkají nejméně jednou každého motorkáře. Naše reflexy pomalu slábnou, vytrácí se cit pro motorku, odhad rychlostí a vzdáleností. Zvrátit, nebo alespoň zpomalit tento proces je hlavním cílem produktů, které Pitland nabízí v rámci RozjezdiSe

Zvažuji se vrátit jezdit po nehodě

Trauma prožité v rámci nehody na motorce, ať již vlastní, nebo někoho blízkého vede často k vytvoření bloků a ztráty sebevědomí. Návrat na jednu stopu je v takovém stavu skoro nemožný. Všechny produkty, které Piland nabízí v RozjezdiSe, jsou vhodným nástrojem pro opětovné získání a rozšíření kompetencí pro bezpečnou jízdu na motorce.

Chystám se do autoškoly

Proces získání řidičského oprávnění pro motorku je sám o sobě náročný. Pokud však s řízením motorky nemáte vůbec žádné zkušenosti, může se stát skoro nepřekonatelnou výzvou. 

Využijte některý z produktů Pitlandu v rámci Rozjezdise a získejte základní dovednosti a návyky. Vaše cesta za řidičádem na mašinu bude o dost příjemnější.

Chci si půjčit skútr

Mnoho účastníků provozu využívá motorku občas formou pronájmu ať již na dovolené, pro zvýšení indexu romantiky, nebo ve městě, skrze některou platformu sdílené elektromobility. Pokud se počítáte do této kategorie, je pro vás návštěva Pitlandu ideální příležitostí pro rozšíření vašich kompetencí v řízení jednostopého vozidla a krok směrem ke zvyšování vaší bezpečnosti.

Chceš se rozjezdit v Pitlandu, ale ještě jsi u nás nebyl ?

Už to u nás znáš a chceš se rozjezdit před sezónou ?

Chceš možnost rozjezdit se darovat svému blízkému ?

FAQ - nejčastější dotazy

Jak mi může jízda na ePitu pomoci s ovládnutím mojí motorky?

Základy jízdy na všech jednostopých vozidlech jsou stejné. Jízda na ePitu, což je lehká a agilní motorka, která dá jezdci okamžitou zpětnou vazbu, rychle ukáže vaše silné i slabé stránky. Stabilitu, náklony, akceleraci, brzdění i volbu stopy si na ePitu dokážete rychle osvojit a následně přenést na svoji motorku.

Jezdím již mnoho let a mám za sebou spoustu kilometrů, má to pro mě smysl?

Věříme, že každá další zkušenost, nám pomáhá zlepšit naše schopnosti a dovednosti v řízení motorek. Jízda na ePitu je velmi intenzivní a jezdec musí neustále reagovat na signály, které mu tento agilní stroj dává. Díky jedinečnému rozvržení prostoru Pitlandu můžete v krátké době řešit velké množství jízdních situací v rychlém sledu za sebou, což vám umožní velmi rychle rozvinout a ukotvit žádoucí návyky.

Nikdy jsem na tom neseděl a nejsem zrovna talent, zvládnu to?

Celý Pitland je koncipován tak, aby se v něm cítili dobře i úplní začátečníci. Naše motorka ePit je ideálním strojem pro Váš vstup do světa jedné stopy svou velikostí a ovladatelností. Věříme, že najdeme cestu, jak vás v Pitlandu rozjezdit a navíc snad i pobavit.

Máte další dotazy ?  Můžete je posílat na email info@pitland.cz, nebo využít formulář na konci této stránky.